Избрана Пораки

Најдобар лаптоп под 500 долари во 2022 година

Има многу најдобри најдобри лаптопи на пазарот под 500 долари. Толку многу институции преминуваат на онлајн настава, па затоа имањето на најдобрите лаптопи дома - еден со соодветно складирање, перформанси и поврзување - е поклучно од кога било. Иако се достапни бројни најдобри лаптопи, многу од нив се скапи (нов MacBook Pro… продолжи да читаш Најдобар лаптоп под 500 долари во 2022 година

Најдобар 65-инчен телевизор под 1000 долари за купување денес

Секоја година, пролетта е најдобро време за купување на најдобар 65 инчен телевизор под 1000, особено за љубителите на спортот. Мартовското лудило е во тек, НБА плеј-офот се засилува, денот на отворањето и почетокот на сезоната во МЛБ се ближи, а Мастерс, омилениот турнир на љубителите на голфот, се приклучува на кавгата. Спортот е исто така… продолжи да читаш Најдобар 65-инчен телевизор под 1000 долари за купување денес

13 Најдобра VPN за стриминг на Netflix, Amazon Prime видео, Hulu и многу повеќе

Зошто ви треба VPN? Па, има многу причини зошто ќе користите VPN. Денес овде наведовме некои од најдобрите VPN кои ќе ви помогнат во различни борби. Некои луѓе никогаш не сакаат да ја споделат својата IP адреса што ја сакаат анонимно да прелистуваат, ако сте еден од нив и… продолжи да читаш 13 Најдобра VPN за стриминг на Netflix, Amazon Prime видео, Hulu и многу повеќе

12 најдобри алатки за управување со социјалните медиуми за мал бизнис

Преглед на алатки за управување со социјалните медиуми Најдобрите алатки за управување со социјалните медиуми го олеснуваат управувањето со вашиот маркетинг на социјалните медиуми на насочен начин. Тоа е особено важно со оглед на тоа колку пари инвестираат бизнисите во развивање содржини за Фејсбук, Твитер, Инстаграм и други сајтови за социјални медиуми. Без оглед на индустријата во која се занимавате, распространетоста на социјалните мрежи… продолжи да читаш 12 најдобри алатки за управување со социјалните медиуми за мал бизнис

11 Најдобар ERP за почеток на мал бизнис

Преглед на најдобар ERP за мали бизниси Најдобар ERP за мали бизниси е Scoro. Тоа е флексибилно решение кое е рентабилно и скалабилно. Може да ги рационализира предните и задни процеси и ги има потребните алатки кои ќе ви помогнат да управувате со критичните области на вашиот бизнис како сметководство, финансии, залихи, планирање на ресурси, платен список, HCM и… продолжи да читаш 11 Најдобар ERP за почеток на мал бизнис

Најдобра работа од дома за секого во 2022 година

Работа од дома Работата се зголемува, а социјалното отуѓување го забрзува процесот. Прави и логика. Зошто некој би сакал да чека во сообраќаен шпиц и да оди во канцеларија кога сè што му треба е персонален компјутер и Wifi конекција? Работењето онлајн има неколку предности: Типичен бизнис плаќа околу 11,000 долари… продолжи да читаш Најдобра работа од дома за секого во 2022 година

Прелистајте ги сите објави

Добијте евтина промена на маслото и заштедете си готовина во 2022 година

Многу работи се променија со текот на годините во автомобилската индустрија. Автомобилите сега се посложени и користат повеќе технологија од кога било досега. Оваа сложеност има своја цена, бидејќи рутинското одржување и поправки станаа поскапи. Една област каде што сопствениците на автомобили сè уште можат да заштедат пари е промената на маслото. Евтината промена на маслото може да… продолжи да читаш Добијте евтина промена на маслото и заштедете си готовина во 2022 година

5 најдобри паметни подни светилки што треба да се пробаат во 2022 година

Претворањето во паметен дом изгледа речиси неизбежно со постојаното објавување на новите производи на Alexa и Google. Постојат Најдобра паметна подна светилка, паметни звучници, па дури и паметни приклучоци за избор, а паметните светилки станаа сè попопуларни во последниве години. Што е паметна светилка и како работи? Најдобар… продолжи да читаш 5 најдобри паметни подни светилки што треба да се пробаат во 2022 година

50% попуст на JO.KO LED светло за јаже со најдобри зделки во 2022 година

Без разлика дали е Божиќ, Дивали или која било брачна забава, JO.KO LED Rope Light ви го доби грбот. Ако барате совршено LED светло за јаже, можете да ги добиете најдобрите перформанси од ова JO.KO LED светло за јаже. Тоа ќе ја направи вашата куќа или настан бел рај. Светлата со тркалезни јажиња кои се модерни и креативни можат да… продолжи да читаш 50% попуст на JO.KO LED светло за јаже со најдобри зделки во 2022 година

Колку време е потребно за испорака на Etsy? 19 најпоставувани прашања

Колку време е потребно за испорака на Etsy? Одговорот е 3 до 7 работни дена. Etsy е платформа за рачно изработени производи. Колку време и е потребно на Etsy за да пристигне набавките? Со преку 8 милиони трговци, колку време и е потребно на Etsy за да испрати или да ги исполни нарачките? Различни работи влијаат на времето на испорака на Etsy.… продолжи да читаш Колку време е потребно за испорака на Etsy? 19 најпоставувани прашања

Преглед на мистеријата на Амазон во 2022 година

Amazon Mystery Box постојано добива голема привлечност на интернет. Веројатно сте виделе барем едно видео на YouTube од луѓе кои ги отпакуваат овие мистериозни кутии. Ѕвездите на Clickbait Youtube може да се обидат да ве измамат да мислите дека мистериозните кутии на Амазон се од темната мрежа или подземјето, но тоа не е така. Купувачите би… продолжи да читаш Преглед на мистеријата на Амазон во 2022 година

Објавено
Категоризирани како преглед

JOVAL Native WiFi проектор – Full HD повеќенаменски уред

Проекторите со WiFi конекција стануваат многу корисна алатка во денешно време. За забавни и едукативни цели, употребата на WiFi проектори значително се зголемува. Не сакате проектор кој бара жици за отпадоци и други работи за да се поврзе со вашиот паметен телефон, компјутер, лаптоп или други уреди. Сакате цврст WiFi проектор кој има… продолжи да читаш JOVAL Native WiFi проектор – Full HD повеќенаменски уред

Објавено
Категоризирани како преглед